• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se právě děje v MAP

Podívejte se, na čem právě pracujeme.

POZVÁNKA - Workshop: Startéry do každé hodiny

20.04.2021

Informace:

Dovolujeme si vás pozvat na workshop určený pedagogickým pracovníkům 1. i 2. stupně ZŠ ze Žamberska a Králicka, ale i Orlickoústecka a Českotřebovska - a to na  téma: Startéry do každé hodiny.
Workshop se uskuteční 20. dubna 2021 od 09:00 hod. do 12:00 hod., a to ON-LINE formou prostřednictvím platformy ZOOM. Účastníci se na workshop připojí prostřednictvím odkazu, který jim bude zaslán s předstihem e-mailem na jejich adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři. 

Účastníkům workshopu budou představeny některé aktivizační metody, které mohou využít především na začátku hodiny, pro vyšší zaujetí dětí, ale i během hodiny či na konci pro shrnutí. Představeno bude cca 10 – 12 metod se zaměřením na různé typy dětí – introvertní, extrovertní, kinestetický…

Aktivizace na začátku hodiny je takovou dobrou „investicí“, která má probudit zájem u žáků, zaujmout různé žáky, zjistit, co žáci již vědí, co je zajímá … Tyto metody mohou také pomoci strukturovat hodinu, což je velmi důležité pro některé typy dětí. Některé aktivity lze využít jak prezenčně, tak i on-line.

Přihlášení probíhá přes tento odkaz: https://forms.gle/NyRtZLL5GmZX7ddVA. Pro přihlášené je účast tradičně ZDARMA.

Realizováno v rámci aktivity 4.4 Budování znalostních kapacit a sdílení zkušeností.