• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se právě děje v MAP

Podívejte se, na čem právě pracujeme.

POZVÁNKA na workshopy s názvem Emoční inteligence a 4 kroky nenásilné komunikace

18.03.2019

Informace:

PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO.

KAPACITA TÉTO STÁŽE JE JIŽ NAPLNĚNA. NYNÍ PŘIJÍMÁME UŽ JEN NÁHRADNÍKY, POKUD BY SE NĚKDO Z PŘIHLÁŠENÝCH ZÚČASTNIT NEMOHL.

V případě dotazů se obraťte na e-mail map@mas.orlicko.cz

 

Rádi bychom vás pozvali na dva na sebe navazující workshopy s názvem EMOČNÍ INTELIGENCE A 4 KROKY NENÁSILNÉ KOMUNIKACE.

Workshopy se uskuteční 18. března 2019 od 8:30 do 17:00 hodin v ZŠ Erudio Orlicko, Žamberk. Tato akce je určena především pedagogickým pracovníkům a pracovníkům ve vzdělávání, kteří pracují s dětmi od 2 do 7 let, ale vítáni jsou také zájemci z řad rodičů a veřejnosti.

Workshop povede paní Ing. Dita Lupitera Žváčková

Čeho se budou workshopy týkat? Dopolední část bude zaměřena na popisný jazyk a domněnky, základní složky emoční inteligence, hodnocení, potřeby dle nenásilné komunikace, odlišení návrhu od požadavku a posílení poznatků neurovědy o fungování našeho mozku. Odpoledne se pak budeme věnovat tréninku a nácviku probraných informací a dovedností. Budeme trénovat naslouchání, empatii, otevření nepříjemné situace, konstruktivní návrhy řešení a mnoho dalšího.

 

Tato aktivita probíhá v rámci projektu s názvem Budování znalostních kapacit a sdílení zkušeností. Jedná se o otevřenou aktivitu, do které se mohou zapojit všechny školy v území. Více informací o tomto projektu naleznete ZDE.

 

Pozvánku na workshopy naleznete níže

 

Soubory

Pozvánka - workshopy 18. 3. 2019