• Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se právě děje v MAP

Podívejte se, na čem právě pracujeme.

Zapojte se! Sběr aktivit škol a aktivit spolupráce

24.01.2023

Informace:

Zapojte se do sběru všedních i nevšedních aktivit, které na Vaší škole realizujete. Poskytnout nám můžete také aktivity, o kterých zatím uvažujete a třeba na ně hledáte finanční zdroj.

V tuto chvíli nesbíráme vaše investiční priority. Sdílet s námi můžete např.: tvořivé aktivity s rodiči; vzdělávací aktivity, které realizujete např. s hasiči; aktivity realizované s dalšími školami; přeshraniční spolupráce; projektové dny aj.

Sesbírané aktivity budou součástí strategické části Místního akčního plánu vzdělávání zvlášť pro území SO ORP Žamberk a Králíky a zvlášť pro území SO ORP Ústí nad Orlicí a Česká Třebová a dále také budou sloužit k tvorbě nových implementačních aktivit a příkladů dobré praxe.

Dotazník pro sběr aktivit škol a aktivit spolupráce pro SO ORP Žamberk a Králíky naleznete zde: https://forms.gle/gjrCi3YThUstANL48

Dotazník pro sběr aktivit škol a aktivit spolupráce pro SO ORP Ústí nad Orlicí a Česká Třebová naleznete zde: https://forms.gle/6it2R9tSaxzpoLwu9

 

Odeslat nám můžete i více než jen jednu odpověď.

Velmi Vám děkujeme za spolupráci, ochotu a čas. 

V případě jakýchkoli dotazů se na nás kdykoli obraťte. (kontakty)