• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se událo

Co se událo - jak se dařilo - co vzniklo

Ukázková hodina - Začít spolu v mateřské škole

Ukázková hodina - Začít spolu v mateřské škole

Dne 11.11.2021 od 08:30 do 10:30 hodin se na Základní škole a Mateřské škole Lanškroun, Dolní Třešňovec uskutečnila ukázková hodina na téma Začít spolu v mateřské škole. Ukázková hodina byla určená všem pedagogům předškolního vzdělávání z Orlickoústecka a Českotřebovska, ale i Žamberska a Králicka.
Cílem ukázkové hodiny bylo seznámení se s programem „Začít spolu“. Pedagogickým pracovníkům z MŠ byl představen koncept programu Začít spolu přímo ve výuce, kde měli možnost zažít, jak fungují jednotlivá centra aktivit. Třída, která je vedena dle toho programu, je součástí klasické mateřské školy. V rámci metodického rozboru lektorka, Bc. Lenka Holečková, diskutovala se zúčastněnými účastníky, odpovídala na jejich dotazy a sdílela s nimi své zkušenosti.
A jaké byly ohlasy?
"Inspirativní."

"Motivující."

"Lektorka měla velmi dobře zorganizovaná centra aktivit a moc se mi líbilo sebehodnocení dětí."

"Zajímavá, názorná ukázka programu Začít spolu."

"Klidná, pohodová, příjemná ukázková hodina."

"Ukázková hodina pro mě byla velmi přínosná."
Ukázková hodina byla realizována v rámci implementačního projektu 4.1 Budování znalostních kapacit a sdílení zkušeností.

Přidat nový komentář