• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se událo

Co se událo - jak se dařilo - co vzniklo

Ukázková hodina - Začít spolu na základní škole

Ukázková hodina - Začít spolu na základní škole

Dne 16.11.2021 se od 7:45 do 10:15 hodin na Základní škole a Mateřské škole Lanškroun, Dolní Třešňovec uskutečnila ukázková hodina na téma Začít spolu na základní škole. Ukázková hodina byla určená všem pedagogům 1. stupně základních škol z Orlickoústecka a Českotřebovska, ale i Žamberska a Králicka.
Cílem ukázkové hodiny bylo seznámení se s programem „Začít spolu“. Pedagogickým pracovníkům ZŠ byl představen koncept programu Začít spolu přímo ve výuce. Třída, která je vedena dle tohoto programu, je součástí klasické základní školy. Účastníci sledovali náslech přímo ve výuce zaměřené na Centra aktivit. V rámci metodického rozboru lektorka, Mgr. Veronika Beranová, diskutovala se zúčastněnými účastníky, sdílela s nimi své zkušenosti a odpovídala na dotazy. 
A jaké byly ohlasy?
"Zajímavě a pohodově jsem strávila  dopoledne."

"Hodina plná inspirace."
Ukázková hodina byla realizována v rámci implementačního projektu 4.1 Budování znalostních kapacit a sdílení zkušeností.

Přidat nový komentář