• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se událo

Co se událo - jak se dařilo - co vzniklo

Společné elektronické jednání pracovních skupin (ÚO_ČT) - listopad 2020

Společné elektronické jednání pracovních skupin (ÚO_ČT) - listopad 2020

Dne 3. listopadu 2020 se mělo konat od 16:00 hodin v Pedagogicko-psychologické poradně společné jednání Pracovních skupin (PS ČG, PS MG a PS RP) na území Orlickoústecka a Českotřebovska.

Vzhledem k platnému nouzovému stavu na území ČR a celkové mimořádné situaci týkající se epidemie koronaviru se jednání uskutečnilo distanční formou prostřednictvím e-mailu a úkolů v dotazníku na Google disku, a to od 3. listopadu do 11. listopadu 2020.

Odborná manažerka rozeslala všem členům 3. listopadu 2020 e-mail, jehož součástí byl odkaz na dotazník na Google disku - členové všech 3 pracovních skupin měli možnost prostřednictvím dotazníku na Google disku sdělit své zkušenosti s distanční výukou - jak probíhala na jaře 2020, jak se následně na školách vypořádali s návratem dětí do škol a jak probíhá distanční výuka v současné době (tj. na podzim 2020). Na závěr se snažili popsat své všeobecné zkušenosti s distanční výukou (z pozice učitele, z pozice rodiče i z pozice účastníka on-line výuky) a zamýšleli se, v čem by momentálně mohl pomáhat projekt MAP II.

Přidat nový komentář