25.06.2026
S koncem školního roku přichází čas odpočinku, výletů a společných chvil s rodinou a přáteli. Děkujeme všem, kteří jsou součástí naší cesty v projektech MAP, za podporu, spolupráci a důvěru, které si velmi vážíme.
Za celý tým MAS ORLICKO, z.s. Vám přejeme pohodové prázdniny a krásné letní dny, ať už je strávíte u vody, v přírodě, na cestách nebo doma v kruhu svých nejbližších.
.jpg)
Přidat nový komentář