• Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se událo

Co se událo - jak se dařilo - co vzniklo

Otevřené setkání: Jak pracovat s knihou v MŠ

Otevřené setkání: Jak pracovat s knihou v MŠ

V úterý 17. 10. 2023 jsme se vypravili do České třebové, kde proběhlo poslední otevřené setkání na území Orlickoústecka a Českotřebovska v rámci projektu MAP III.

Otevřené setkání neslo název: Jak pracovat s knihou v MŠ a vedla ho milá paní lektorka - paní Markéta Klusoňová, DiS.

Účastníci setkání se seznámili s krásnými a útulnými prostory městské knihovny a byli seznámeni s mnoha užitečnými nápady nejen na jednotlivé knižní tituly, které se pro práci s dětmi v MŠ skutečně hodí, ale především se mohli inspirovat mnoha tipy na to, jak s jednotlivými knížkami pracovat, a jak je propojit se spoustou aktivit.

Na závěr proběhla také diskuze spolu se sdílením zkušeností jednotlivých účastnic. Věříme, že všichni ze setkání odcházeli spokojení a namotivovaní. Paní lektorce děkujeme za úžasnou a propracovanou přípravu setkání.

Otevřené setkání bylo realizováno pro podpoření šíření příkladů dobré praxe a odborných znalostí (aktivita A 1.4 Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti).

Fotogalerie

Jak pracovat s knihou v MŠ

Přidat nový komentář