• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se událo

Co se událo - jak se dařilo - co vzniklo

Jednání Řídící pracovní skupiny (ŽA_KR)

Jednání Řídící pracovní skupiny (ŽA_KR)
Dne 14. dubna 2020 se mělo konat od 15:30 hodin jednání Řídící pracovní skupiny pro SO ORP Žamberk a Králíky
Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu na území ČR a celkové mimořádné situaci týkající se epidemie koronaviru se jednání muselo uskutečnit elektronickou formou, a to v termínu od 14. do 17. dubna 2020.
Odborná manažerka rozeslala všem členům 14.04.2020 e-mail, jehož součástí byla prezentace k jednání ŘPS s odkazem na všechny projednávané dokumenty MAP II, které vznikly v půlce projektu (Strategický rámec MAP, verze 8.0; Implementační část dokumentu a Akční plán (9/2020-2/2022) a Finální dokument MAP II).
Členové Řídící pracovní skupiny měli možnost prostřednictvím dotazníku na Google disku sdělit své případné připomínky k těmto dokumentům a zároveň se vyjádřit, zda tyto dokumenty doporučují Řídícímu výboru ke schválení.
Dále v rámci dubnového jednání ŘPS proběhla evaluace projektu pomocí elektronických dotazníků, které byly členům ŘPS k dispozici na Google disku.
Více informací o Řídící pracovní skupině naleznete ZDE.

Přidat nový komentář