• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se událo

Co se událo - jak se dařilo - co vzniklo

Jednání Pracovní skupiny pro financování (ÚO_ČT)

Jednání Pracovní skupiny pro financování (ÚO_ČT)

Dne 20. dubna 2020 se mělo v Pedagogicko-psychologické poradně v Ústí nad Orlicí konat od 15:00 hodin jednání Pracovní skupiny pro financování pro území Orlickoústecka a Českotřebovska

Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu na území ČR a celkové mimořádné situaci týkající se epidemie koronaviru se jednání muselo uskutečnit elektronickou formou, a to v termínu od 14. do 20. dubna 2020.

Odborná manažerka rozeslala členům Pracovní skupiny pro financování e-mail s prezentací, ve které bylo uvedeno zadání a postup zpracování jednotlivých úkolů, kterými se měla Pracovní skupina pro financování zabývat.

Na úvod prezentace byli členové PSF informováni o změně ve složení pracovní skupiny (novým členem PSF se stala paní Mgr. Jana Endyšová, DiS., ředitelka Domu dětí a mládeže Kamarád Česká Třebová - místo paní Jaromíry Žáčkové).

Členové PSF byli seznámeni s návrhy projektů, které vznikly v rámci březnového elektronického jednání pracovních skupin (Podpora čtenářské gramotnosti na území MAP Ústí nad Orlicí a Česká Třebová, Podpora čtenářské gramotnosti u dětí a žáků do 15 let, Podpora spolupráce škol a zákonných zástupců, Neformální propojování dětí a žáků s dětmi a žáky ohroženými školním neúspěchem). Řídící výbor, který bude následně probíhat na konci dubna 2020, bude prioritizovat jednotlivé aktivity a rozhodne, která aktivita bude rozpracována pracovními skupinami do projektové fiche. Členové PSF měli k většině navrhovaných projektů uvést možné zdroje jejich financování.

Dále byli členové PSF informováni o připomínkách ke Strategickému rámci MAP, verze 8.0, k Implementační části MAP a k finálnímu dokumentu MAP, které vzešly z veřejného připomínkovacího řízení (probíhalo od 3. dubna do 10. dubna 2020) a měli se k nim vyjádřit.

Více informací o Pracovní skupině pro financování naleznete ZDE.

Přidat nový komentář