• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se právě děje v MAP

Podívejte se, na čem právě pracujeme.

VÝZVA: Sběr investičních záměrů

15.02.2021

Informace:

Právě probíhá sběr investičních záměrů - své investiční záměry ke konzultacím můžete posílat na e-mail: map@mas.orlicko.cz.

Investiční záměry podepsané Vámi a Vaším zřizovatelem je nutné odevzdat do kanceláře MAS ORLICKO, z.s., Zemědělská 1004, Žamberk nejpozději do 19. března 2021. V této souvislosti si Vás dovolujeme upozornit na to, že zejména ve větších městech je nutné, aby před podpisem zřizovatele schválila investiční záměr Rada města.

Zařazení konkrétních investičních záměrů do Strategického rámce obvykle bývá podmínkou pro možnost žádání o čerpání dotací z programových rámců.

Záměry ze Strategického rámce nelze fyzicky vymazat/odstranit (a to ani v případě, že je záměr již zrealizovaný) – musí v něm zůstat, jen se od těch ostatních barevně odliší. V tuto chvíli sbíráme záměry NOVÉ. Pokud je Váš uvedený záměr v Rámci již zařazený a odpovídá skutečnosti, nemusíte ho nikterak aktualizovat.

Veškeré informace týkající se zasílání záměrů (co, kdy, jak, kam) naleznete na odkazech níže: Informace o sběru investičních záměrů v SO ORP Ústí nad Orlicí a Česká Třebová
Informace o sběru investičních záměrů v SO ORP Žamberk a Králíky.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail: map@mas.orlicko.cz