• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se právě děje v MAP

Podívejte se, na čem právě pracujeme.

POZVÁNKA: Workshop - Formativní hodnocení

13.05.2021

Informace:

Dovolujeme si vás pozvat na workshop určený zejména pedagogům základních škol - a to především z Orlickoústecka a Českotřebovska, ale i ze Žamberska a Králicka. Tématem workshopu bude Formativní hodnocení.

Workshop se uskuteční 13. května 2021 od 16:00 hod. do 18:00 hod., a to ON-LINE formou prostřednictvím platformy ZOOM. Účastníci se na workshop připojí prostřednictvím odkazu, který jim bude zaslán s předstihem e-mailem na jejich adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři. 

Účastníci workshopu se dozví, jak formativně hodnotit, aby se slovní zpětná vazba stala součástí dětské aktivity, dětského prožívání i dospívajícího sebeurčení. Své zkušenosti s formativním hodnocením si pro Vás ke sdílení připravila Mgr. Radoslava Renzová (ZŠ ŠKOLAMYŠL v Litomyšli).

Přihlašování probíhá prostřednictvím odkazu: https://forms.gle/xnXjqzjEmq7T5fAw5. Pro přihlášené účastníky je tato akce tradičně ZDARMA.

 Realizováno v rámci aktivity 4.1 Budování znalostních kapacit a sdílení zkušeností.