• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se právě děje v MAP

Podívejte se, na čem právě pracujeme.

POZVÁNKA: Workshop - Distanční výuka českého jazyka na 2. stupni ZŠ

10.05.2021

Informace:

Dovolujeme si vás pozvat na workshop určený zejména pedagogům 2. stupně ZŠ - a to především z Orlickoústecka a Českotřebovska, ale i ze Žamberska a Králicka. Tématem tentokrát bude Distanční výuka českého jazyka na 2. stupni ZŠ.

Workshop se uskuteční 10. května 2021 od 17:00 hod. do 19:00 hod., a to ON-LINE formou prostřednictvím platformy ZOOM. Účastníci se na workshop připojí prostřednictvím odkazu, který jim bude zaslán s předstihem e-mailem na jejich adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři. 

Přijďte si poslechnout a zároveň sdílet své zkušenosti s distanční výukou českého jazyka pro žáky na 2. stupni ZŠ. Především dojde k představení metod z Nápadníku metod na výuku českého jazyka, které jsou vhodné pro distanční výuku, sdílení vlastních zkušeností z distanční výuky a jak je možné vést čtenářské dílny v on-line režimu. Své zkušenosti s distanční výukou si pro Vás ke sdílení připravila Mgr. Vendula Hovorková Hebrová (Gymnázium Žamberk).

Připravte si prosím i Vy své tipy a triky, které při distanční výuce používáte pro oživení výuky. Zároveň Vás prosíme, pokud máte s nějakým tématem problém a nevíte, jak ho začlenit v rámci distanční výuky, či je zde jiné téma, které chcete probrat, zanechte, prosím, dotaz v přihlašovacím dotazníku - v rámci workshopu o něm budeme diskutovat.

Přihlašování probíhá prostřednictvím odkazu: https://forms.gle/iFwjaFnKrE3NNQxZ6. Pro přihlášené účastníky je tato akce tradičně ZDARMA.

Realizováno v rámci aktivity 4.1 Budování znalostních kapacit a sdílení zkušeností.