• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se právě děje v MAP

Podívejte se, na čem právě pracujeme.

POZVÁNKA: Spolupráce pedagoga a asistenta v mateřských školách

01.03.2021

Informace:

Dovolujeme si vás pozvat na workshop určený zejména pro pedagogy a asistenty pedagogů v mateřských školách z Orlickoústecka a Českotřebovska, ale i ze Žamberska a Králicka - na  téma: Spolupráce pedagoga a asistenta v mateřských školách.

Workshop se uskuteční 1. března 2021 od 16:00 hod., a to ON-LINE formou prostřednictvím platformy ZOOM. Účastníci se na workshop připojí prostřednictvím odkazu, který jim bude zaslán s předstihem e-mailem na jejich adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři. 

V rámci workshopu se budou účastníci zabývat tématy, jako např.: nastavení spolupráce mezi pedagogem a asistentem; rozdělení rolí; příklady dobré a špatné praxe a na závěr proběhne diskuse.

Na setkání si připravte doporučení školského poradenského zařízení, popř. individuální vzdělávací plán k dětem, ke kterým jste jako asistenti přiřazeni.

Přihlašování probíhá prostřednictvím odkazu: https://forms.gle/L97L2VHLWiBC3uh28  do 25.02.2021.

Realizováno v rámci aktivity 2.13 Podpora znalostních kapacit – workshopy, výměna zkušeností a další formy podpory kapacit v tématech rozvoje kvalitního inkluzivního vzdělávání.