• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se právě děje v MAP

Podívejte se, na čem právě pracujeme.

POZVÁNKA na workshopy Kultura a klima školy

17.06.2019

Informace:

Rádi bychom vás pozvali na dva na sebe navazující workshopy s názvem Kultura a klima školy, které se uskuteční 17. června 2019 v Ústí nad Orlicí (CCV Pardubice, Špindlerova 1167).

Workshopy jsou určené především pedagogickým pracovníkům škol a pracovníkům ve vzdělávání, ale vítáni jsou i zájemci z řad rodičů a veřejnosti.

Tématem Kultura a klima školy nás provede skvělá lektorka paní Mgr. Soňa Křížová, Ph.D.

Program:

  • 8:30 - 12:30 - V dopoledním bloku se budeme zabývat odhalením hlavních součástí kutury školy a ukážeme si, jak s nimi pracovat. Představíme si možnosti evaluace školy, jako nástroje k odhalení silné a slabé, zdravé a nemocné kultury. Ukážeme si vhodné nástroje používané pro rychlou zpětnou vazbu. Zaměříme se také na otázku shody managementu a pedagogického sboru.
  • 12:45 - 16:45 - Odpolední blok bude věnován praktickým příkladům a ukázkám práce s kulturou školy a jejím klimatem.

Přihlašovat se můžete až do 13. 6. 2019 prostřednictvím tohoto odkazu: https://goo.gl/forms/XuirPwMSUIyj4wT12 

Tato aktivita probíhá v rámci projektu s názvem Budování znalostních kapacit a sdílení zkušeností. Jedná se o otevřenou aktivitu, do které se mohou zapojit všechny školy v území. Více informací o tomto projektu naleznete ZDE.

Soubory

Pozvánka - Kultura a klima školy