• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se právě děje v MAP

Podívejte se, na čem právě pracujeme.

POZVÁNKA: Jak posílit psychiku žáků v on-line době II

14.04.2021

Informace:

Dovolujeme si vás pozvat na workshop určený zejména pedagogům a pracovníkům ve školství, a to především ze základních škol z Orlickoústecka a Českotřebovska, ale i ze Žamberska a Králicka - na  téma: Jak posílit psychiku žáků v on-line době II, který pro vysoký zájem a kladný ohlas OPAKUJEME! 

Workshop se uskuteční 14. dubna 2021 od 14:00 hod. do 16:00 hod., a to ON-LINE formou prostřednictvím platformy ZOOM. Účastníci se na workshop připojí prostřednictvím odkazu, který jim bude zaslán s předstihem e-mailem na jejich adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři. 

Workshop se bude zaměřovat na možnosti pedagogů a jejich roli při motivaci žáků v on-line výuce:

bude vycházet přímo ze zkušeností účastníků workshopu, kde se účastníci zaměří na hledání cesty ke zvýšení motivace žáků a na způsoby posilování psychické odolnosti. Účastníci si budou rovněž povídat o cestách prevence duševního zdraví.

Přihlašování probíhá prostřednictvím odkazu: https://forms.gle/YogoktFLipPrkwkJA do 12.4.2021. Pro přihlášené účastníky je workshop tradičně ZDARMA!

Realizováno v rámci aktivity 4.1 Budování znalostních kapacit a sdílení zkušeností.