• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se právě děje v MAP

Podívejte se, na čem právě pracujeme.

POZVÁNKA: Infekční a parazitární onemocnění u dětí předškolního věku

18.11.2020

Informace:

Dovolujeme si vás pozvat na workshop určený pedagogickým pracovníkům mateřských škol a pracovníkům ve vzdělání, ale i zájemcům z řad rodičů a široké veřejnosti s názvem Infekční a parazitární onemocnění u dětí předškolního věku. Workshop se dotkne témat jako např. vývoj imunity dítěte předškolního věku, základní obecné hygienické postupy při výskytu infekčních nebo parazitárních onemocnění, aktuální pravidla v rámci onemocnění COVID-19, způsoby oznamování výskytu těchto onemocnění v MŠ, příp. jaké jsou zákonné možnosti odmítnutí převzetí evidentně akutně nemocného dítěte do MŠ.
Účastníci se ale také dozví, jak rozpoznat jednotlivá onemocnění (onemocnění horních cest dýchacích, vysoce infekční exantémová onemocnění, infekční onemocnění trávicího traktu a parazitární onemocnění).
Workshop se uskuteční 18.11.2020, od 13:30 do 16:30 hod., v zasedací místnosti MAS ORLICKO, z.s., Zemědělská 1004, Žamberk.

Přihlašování na workshop probíhá pomocí tohoto odkazu: https://forms.gle/jUAtEEg6G1u5wapx6.

Pro přihlášené účastníky je workshop ZDARMA.

Těšíme se na vás!

Realizováno v rámci projektu 4.4 Budování znalostních kapacit a sdílení zkušeností.