• Logo EU
  • Logo MAP UO
  • Logo MAP Žamberk
  • Facebook

Místní akční plán vzdělávání pro území ve správním obvodu obcí s rozšířenou působností Ústí nad Orlicí a Česká Třebová; Žamberk a Králíky.

Co se právě děje v MAP

Podívejte se, na čem právě pracujeme.

POZVÁNKA: ČtiFEST! aneb Nabídněte dětem knížky, které si zamilují!

08.10.2020

Informace:

 

Zveme Vás tímto do Městské knihovny v České Třebové (Smetanova 173) na akci s názvem ČtiFEST!, která proběhne 8. října 2020, od 14:00 do 18:00 hodin, v 1. patře Městské knihovny, v oddělení pro dospělé. Festival je určen všem, kteří pracují s mládeží (učitelé, vychovatelé, asistenti,..).
Na co se můžete těšit?
Zkušené knihovnice připraví pestrý výběr knih pro děti a mládež (oblíbené a oceněné knihy i novinky) z rozsáhlého knižního fondu knihovny. Nabídka knih, audioknih, komiksů, bude rozdělena do několika věkových kategorií (předškolní věk, 1.-2. třída - první čtení, 3.-5. třída, 6.-9. třída). Knihy si můžete v příjemném prostředí knihovny prohlédnout, a zároveň si popovídat a vyměnit zkušenosti s knihovnicemi, které pro vás nabídku připravily. Proběhne také slosovatelná anketa o knižní ceny.

Můžete nahlédnout do nabídky vzdělávacích programů pro školy a školky, které lze ve spolupráci s Městskou knihovnou realizovat.

Přihlašovat se na akci není nutné!

Těšíme se na vás!